KURUMSAL

 • Kurumsal

  • Hakkımızda

   Hakkımızda

   Cavo, 1984 yılında kurulmuş, otomotiv yan sanayisinde faaliyet gösteren, emniyet ürünleri, çeşitli mekanizmalar ve kumanda kabloları tasarlayan ve üreten, ürünleri bir çok önemli otomobil üreticisine ulaşan çok uluslu bir şirkettir.

  • Politikalar

   politika ic

   Cavo’nun temel amaçlarından bir tanesi gerçekleştirdiği her faaliyette tüm paydaşlarına değer katmak, bunu gerçekleştirirken doğal denge ile uyumlu olmaktır. Bu kapsamda yayınlanan politikalar şirket kimliğinin özünü oluşturur.

  • Sertifikalar

   Sertifikalar

   Dünyanın önde gelen Ana sanayilerine hizmet vermekte olan Cavo, otomotiv sanayinin gerektirdiği yüksek kalite standartlarına göre kendini sürekli yenilemiş ve sektörde geçerli olan birçok kalite sertifikasını bünyesine katmıştır.

  • Ödüller

   Ödüller

   Gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri yüksek performansla gerçekleştiren şirketimiz gerek müşterilerden gerekse sektörel birçok kurumdan çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

  • Sosyal Sorumluluk

   Sosyal Sorumluluk

   Her sene gereçekleştridiği sosyal sorumluluk projlerini belirlerken Cavo ‘nun dikkat etttiği temel husus, içinde bulunduğu topluma katkı sağlayabilmek ve özellikle gelecek olarak görünen gençlere ve eğitim kurumlarına destek olabilmektir.

  • Magal Cavo

   Magal Cavo

   Uluslararası tercih edilebilir bir firma olabilmek için stratejik ortaklıkların önemini bilen firmamız, bir çok ana sanayi firmasına değişik ürünler ile hitap eden İngiliz Magal Engineering firması ile 2010 yılında bir Joint Venture başlatmıştır.

 • Ürünler

İNOVASYON ve AR-GE

AR-GE Merkezi

2016 yılında kurulan ve 30’dan fazla yetkin mühendisin görev aldığı Cavo AR-GE Merkezinde en güncel simulasyon yazılımları ve test tezgahları kullanılmaktadır. Tüm bu araçlar sayesinde ürünlerin tasarmı, test edilmesi ve...

Devamını Oku...

Yeni Nesil Çözümler

Cavo, sürekli olarak hali hazırda üretmekte olduğu ürünleri geliştirmenin yollarını ararken bir taraftan da geleceğin ihtiyaçlarına da çözümler tasarlamaktır.

Devamını Oku...

ÜRETİM